Lato last minute! 4 kroki do idealnej plażowej sylwetki! • Miód Malina Catering Dietetyczny

Lato last minute! 4 kroki do idealnej plażowej sylwetki!

  • 21 maja 2018

Idzie LATO!! A razem z nim myśl o smuklejszej i lepszej sylwetce. 

Chcielibyście mieć idealne ciało na zawołanie? Witajcie w klubie! Czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli po prostu nacisnąć przycisk i od razu spalić kalorie?

To niestety nie jest możliwe, za to trzymanie się tych kilku prostych nawyków pomoże Ci osiągnąć cel i dodatkowo da Ci mnóstwo satysfakcji!

  1. Dodaj odrobinę pikanterii do swojej diety!

Badania mówią, że przeciwutleniacz występujący w ostrych przyprawach zwiększa tempo metabolizmu. Niektóre badania sugerują również, że kapsaicyna stymuluje chemię mózgu w sposób, który pomaga szybciej poczuć się satysfakcję z posiłku i uczucie sytości. Dodatkowo, jeśli użyjesz przyprawy zamiast dowolnego sosu, zaoszczędzisz sporo kalorii!

  1. Jedz regularnie!

Gdy jesz więcej mniejszych posiłków zamiast kilku większych, Twój metabolizm wskakuje na wyższy bieg i spala więcej kalorii. Za każdym razem gdy jemy, zaczyna szybciej pracować, ponieważ przetwarzamy to, co spożyliśmy.

W Miód Malina od dawna wierzymy w dobroczynny wpływ zbilansowanej i regularnej diety! Dodatkowo, jedząc niewielkie porcje mamy pewność, że zawarte w nich wartości odżywcze wzbogacą nasz organizm. Jedząc duże lub przypadkowe posiłki zapychamy jedynie układ trawienny i nie dajemy mikroelementom szans na wchłonięcie się!

  1. Ruszaj się!

Wraz z wiekiem metabolizm mięśni zmniejsza się o 2 procent co 10 lat. Regularne ćwiczenia mogą pomóc zrównoważyć metabolizm mięśni i pomóc Ci pozostać szczupłym, gibkim i młodym na dłuuuuuuugie lata:)

Ćwiczenia nie tylko zwiększają Twój metabolizm spoczynkowy, dzięki czemu spalasz więcej kalorii, gdy odpoczywasz lub pracujesz, ale dodatkowo tętniąca życiem aktywność wyzwala mnóstwo kalorii w trakcie i sprawia, że ​​czujesz się świetnie. Jeśli połączysz to z regularnymi posiłkami i zbilansowaną dietą to sukces jest gwarantowany i na wyciągnięcie ręki!: )

  1. Pij!

Aby spalić kalorie, potrzebujemy wody! Nawet jeśli jesteś odrobinę odwodniony, metabolizm po prostu zwalnia. Należy pić około 8 szklanek wody dziennie, najlepiej przed każdym posiłkiem lub przekąską. Jedz również świeże warzywa i owoce, które zawierają duże ilości wody, aby uniknąć odwodnienia!

Oprócz wody, dobrym pomysłem jest też picie zielonej herbaty, zawiera ona kofeinę, która przyspiesza metabolizm. Badania wskazują, że wypicie 2-4 filiżanek zielonej herbaty dziennie, może zwiększyć spalanie kalorii podczas wysiłku nawet o 17%!

Do dzieła Kochani!:)

Share:

Dodaj pierwszy komentarz do artykułu “Lato last minute! 4 kroki do idealnej plażowej sylwetki!”

(will not be shared)

Facebook