Jak działamy?

Dieta

1. Z ilu posiłków składa się dieta Miód Malina?

Nasza Dieta składa się z pięciu posiłków (śniadanie, II śniadanie, podwieczorek, obiad i kolacja). Dzięki temu masz możliwość rozplanowania ich na cały dzień, tym samym regulujesz procesy trawienne a także unikasz uczucia głodu i spożywania nadmiernych ilości jedzenia.

2. Czy posiłki są pełnowartościowe i zbilansowane wedle obowiązujących norm?

Jak Najbardziej! Wszystkie nasze diety są ustalane przez profesjonalnego dietetyka i sporządzane pod jego nadzorem. Dzięki temu masz pewność, że nasza dieta jest zbilansowana i pełnowartościowa. Nasza dieta zgodnie z wytycznymi IŻŻ zawiera ok 60% węglowodanów, 15-20% białka i 20-25% tłuszczy.

3. Dlaczego nie proponujemy diety 1000 kcal?

Tak niska wartość kaloryczna jest po prostu niezdrowa dla naszego organizmu! Taka „głodówka” może szybko przynieść pożądane rezultaty w postaci utraty wagi, jednak będzie to efekt krótkotrwały i prowadzący do „JOJO”. Jedząc zdrowe, zbilansowane posiłki osiągniesz długotrwałe efekty a Twój organizm doceni to i odwdzięczy się piękną cerą i świetnym samopoczuciem ?

4. Która dieta jest dla mnie?

Oczywiście podstawowym kryterium jest spożycie mięsa, ryb i produktów pochodzenia zwierzęcego. Jeśli chodzi o kaloryczność, powinna być dobrana na podstawie Twojej obecnej wagi, trybu życia i pożądanych efektów diety. Służymy tu pomocą zarówno mailowo jak i telefonicznie. Zawsze możesz też zwiększyć lub zmniejszyć kaloryczność lub rodzaj diety w trakcie trwania abonamentu.

5. Czy mogę podarować dietę Miód Malina w prezencie?

Oczywiście! Wystarczy wpisać taką informację w komentarzu przy zamówieniu. Możesz również dodać treść wiadomości, którą chcesz przekazać bliskiej osobie w niespodziance ?

6. Czy można podgrzewać posiłki w mikrofalówce w pudełkach?

Jak najbardziej, nasze pudełka są przystosowane do podgrzewania w mikrofalówce…chociaż my w miarę możliwości staramy się podgrzewać posiłki „tradycyjnie” ze względu na walory smakowe ?

7. Czy mogę zawiesić dietę?

Oczywiście, możemy wybrać dowolne dni dostawy, a także zawieszać dietę w razie potrzeby i wznawiać w dogodnym terminie. Prosimy jednak o informację najpóźniej 2 robocze dni przed planowaną zmianą…(wyjeżdżam we wtorek, piszę w niedzielę)

8. Kiedy dostanę dietę w przypadku świąt lub dni wolnych?

W zależności od terminu święta, dieta dostarczana jest odpowiednio wcześniej lub jeśli danego dnia dostawa jest wstrzymana, abonament jest automatycznie przedłużany o ten dzień. O wszystkich niestandardowych dostawach nasi Klienci informowani są z odpowiednim wyprzedzeniem mailowo oraz w formie notatki w pudełku.

9. Czy można zamówić dzień próbny?

Jak najbardziej! Zapraszamy do składania zamówień mailowo lub telefonicznie!

10. Czy mogę wykluczać z diety produkty?

Oczywiście możemy zrezygnować z ryb, mięsa i produktów odzwierzęcych wybierając odpowiedni rodzaj diety. Jeśli chodzi o pozostałe produkty, ze względu na to iż posiłki są zbilansowane, nie stosujemy innych wykluczeń. Wymagają one niejednokrotnie przygotowania zupełnie innej potrawy i odrębnego kucharza…Liczymy na wyrozumiałość ?

11. Czy dieta Miód Malina może być spersonalizowana (alergie, nietolerancje)?

Niestety, nie. Na aktualnym etapie nie możemy zapewnić każdemu klientowi indywidualnego sposobu żywienia, mamy jednak nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie ?

Dostawa

1. Kiedy dostanę zamówioną przeze mnie dietę?

Twoja dieta przyjedzie do Ciebie dnia poprzedzającego wieczorem między godziną 17-22 lub rano w dniu diety, w zależności od tego jak będzie Ci najwygodniej. Wystarczy, że zaznaczysz interesującą Cię opcję przy składaniu zamówienia. Możesz też dodać uwagę do kuriera jeśli chciałbyś przekazać nam coś istotnego 🙂

2. Czy muszę czekać na kuriera?

Oczywiście…że nie :). 95% naszych dostaw wygląda tak, że Kurier zostawia zdrowe pudełko na ochronie Twojego budynku (za furtką w przypadku domów) lub pod samymi drzwiami mieszkania. W przypadku braku kodów do domofonów lub wystąpienia innych okoliczności dostawa ustalana jest indywidualnie. Nasi kurierzy są bardzo kreatywni i elastyczni ?

3. W jakich godzinach mogę się skontaktować z Maliną?

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku między 8:30-16:30. Po za tymi godzinami prosimy o kontakt mailowy.

4. Czy mogę zmienić adres dostawy?

Kiedy tylko chcesz! Wystarczy dać nam znać telefonicznie lub mailowo odpowiednio wcześnie, choćby rano w dniu dostawy.

5. Czy mogę zamówić dietę na weekend/dni wolne?

Oczywiście, diety na weekend dostarczamy w piątek wieczorem, lub sobotę rano, w zależności jaką opcję wybierzesz. Jeśli chodzi o święta, ustalmy tę kwestię indywidualnie w zależności od tego kiedy święto przypada. O wszystkich ewentualnych przerwach w dostawach jesteście Państwo informowani z odpowiednim wyprzedzeniem.

6. Jaki jest koszt dostawy?

Ceny diet dostępne na stronie są cenami całkowitymi, nie ma tu ukrytych kosztów dostawy, niezależnie czy jesteś z Wrocławia, Warszawy czy Katowic. Jedynie w przypadku dostaw do miejscowości znajdujących się w województwie Mazowieckim, po za granicami Warszawy, cena za dostawę wynosi 6 zł.

7. Na jakim obszarze działa catering dietetyczny Miód Malina?

Działamy na terenie całej Warszawy, Wrocławia i ich okolic oraz Aglomeracji Śląskiej. Wybór dzielnicy możliwy jest przy składaniu zamówienia. Jeśli nie znalazłeś tam swojego miejsca zamieszkania, zadzwoń, ustalimy kwestię dowozu dla Ciebie indywidualnie ?

8. Masz więcej pytań?

Zajrzyj do formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń!:)

Facebook