Jak działamy?

Dieta

1. Z ilu posiłków składa się dieta Miód Malina?

Nasza Dieta składa się z pięciu posiłków (śniadanie, II śniadanie, podwieczorek, obiad i kolacja). Dzięki temu masz możliwość rozplanowania ich na cały dzień, tym samym regulujesz procesy trawienne a także unikasz uczucia głodu i spożywania nadmiernych ilości jedzenia.

2. Czy posiłki są pełnowartościowe i zbilansowane wedle obowiązujących norm?

Jak Najbardziej! Wszystkie nasze diety są ustalane przez profesjonalnego dietetyka i sporządzane pod jego nadzorem. Dzięki temu masz pewność, że nasza dieta jest zbilansowana i pełnowartościowa. Nasza dieta zgodnie z wytycznymi IŻŻ zawiera ok 60% węglowodanów, 15-20% białka i 20-25% tłuszczy.

3. Dlaczego nie proponujemy diety 1000 kcal?

Tak niska wartość kaloryczna jest po prostu niezdrowa dla naszego organizmu! Taka „głodówka” może szybko przynieść pożądane rezultaty w postaci utraty wagi, jednak będzie to efekt krótkotrwały i prowadzący do „JOJO”. Jedząc zdrowe, zbilansowane posiłki osiągniesz długotrwałe efekty a Twój organizm doceni to i odwdzięczy się piękną cerą i świetnym samopoczuciem.

4. Która dieta jest dla mnie?

Oczywiście podstawowym kryterium jest spożycie mięsa, ryb i produktów pochodzenia zwierzęcego. Jeśli chodzi o kaloryczność, powinna być dobrana na podstawie Twojej obecnej wagi, trybu życia i pożądanych efektów diety. Służymy tu pomocą zarówno mailowo jak i telefonicznie. Zawsze możesz też zwiększyć lub zmniejszyć kaloryczność lub rodzaj diety w trakcie trwania abonamentu.

5. Czy mogę podarować dietę Miód Malina w prezencie?

Oczywiście! Wystarczy wpisać taką informację w komentarzu przy zamówieniu. Możesz również dodać treść wiadomości, którą chcesz przekazać bliskiej osobie w niespodziance.

6. Czy można podgrzewać posiłki w mikrofalówce w pudełkach?

Jak najbardziej, nasze pudełka są przystosowane do podgrzewania w mikrofalówce…chociaż my w miarę możliwości staramy się podgrzewać posiłki „tradycyjnie” ze względu na walory smakowe.

7. Czy mogę zawiesić dietę?

Oczywiście, możemy wybrać dowolne dni dostawy, a także zawieszać dietę w razie potrzeby i wznawiać w dogodnym terminie. Prosimy jednak o informację najpóźniej 2 robocze dni przed planowaną zmianą…(wyjeżdżam we wtorek, piszę w niedzielę).

8. Kiedy dostanę dietę w przypadku świąt lub dni wolnych?

W zależności od terminu święta, dieta dostarczana jest odpowiednio wcześniej lub jeśli danego dnia dostawa jest wstrzymana, abonament jest automatycznie przedłużany o ten dzień. O wszystkich niestandardowych dostawach nasi Klienci informowani są z odpowiednim wyprzedzeniem mailowo oraz w formie notatki w pudełku.

9. Czy można zamówić dzień próbny?

Jak najbardziej! Zapraszamy do składania zamówień mailowo lub telefonicznie!

10. Czy mogę wykluczać z diety produkty?

Oczywiście możemy zrezygnować z ryb, mięsa i produktów odzwierzęcych wybierając odpowiedni rodzaj diety. Jeśli chodzi o pozostałe produkty, ze względu na to iż posiłki są zbilansowane, nie stosujemy innych wykluczeń. Wymagają one niejednokrotnie przygotowania zupełnie innej potrawy i odrębnego kucharza…Liczymy na wyrozumiałość.

11. Czy dieta Miód Malina może być spersonalizowana (alergie, nietolerancje)?

Niestety, nie. Na aktualnym etapie nie możemy zapewnić każdemu klientowi indywidualnego sposobu żywienia, mamy jednak nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Dostawa

1. Kiedy dostanę zamówioną przeze mnie dietę?

Twoja dieta przyjedzie do Ciebie dnia poprzedzającego wieczorem między godziną 17-22 lub rano w dniu diety, w zależności od tego jak będzie Ci najwygodniej. Wystarczy, że zaznaczysz interesującą Cię opcję przy składaniu zamówienia. Możesz też dodać uwagę do kuriera jeśli chciałbyś przekazać nam coś istotnego 🙂

2. Czy muszę czekać na kuriera?

Oczywiście…że nie :). 95% naszych dostaw wygląda tak, że Kurier zostawia zdrowe pudełko na ochronie Twojego budynku (za furtką w przypadku domów) lub pod samymi drzwiami mieszkania. W przypadku braku kodów do domofonów lub wystąpienia innych okoliczności dostawa ustalana jest indywidualnie. Nasi kurierzy są bardzo kreatywni i elastyczni.

3. W jakich godzinach mogę się skontaktować z Maliną?

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku między 8:30-16:30. Po za tymi godzinami prosimy o kontakt mailowy.

4. Czy mogę zmienić adres dostawy?

Kiedy tylko chcesz! Wystarczy dać nam znać telefonicznie lub mailowo odpowiednio wcześnie, choćby rano w dniu dostawy.

5. Czy mogę zamówić dietę na weekend/dni wolne?

Oczywiście, diety na weekend dostarczamy w piątek wieczorem, lub sobotę rano, w zależności jaką opcję wybierzesz. Jeśli chodzi o święta, ustalmy tę kwestię indywidualnie w zależności od tego kiedy święto przypada. O wszystkich ewentualnych przerwach w dostawach jesteście Państwo informowani z odpowiednim wyprzedzeniem.

6. Jaki jest koszt dostawy?

Ceny diet dostępne na stronie są cenami całkowitymi, nie ma tu ukrytych kosztów dostawy, niezależnie czy jesteś z Wrocławia, Warszawy czy Katowic. Jedynie w przypadku dostaw do miejscowości znajdujących się w województwie Mazowieckim, po za granicami Warszawy, cena za dostawę wynosi 6 zł.

7. Na jakim obszarze działa catering dietetyczny Miód Malina?

Jesteśmy dla Was w ponad 50 miastach w Polsce. Jeśli nie znalazłeś swojego miasta w wyszukiwarce, zadzwoń lub napisz i ustalimy Twoją dostawę indywidualnie!

8. Masz więcej pytań?

Zajrzyj do formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń!:)

Facebook